Запрошуємо Вас відвідати готель "Мотор"!

     Готель «Мотор» пропонує свої послуги з розміщення гостей міста, туристичних груп, тих хто знаходиться в службових відрядженнях, та інших шанованих відвідувачів.
     У нас часто зупиняються спортсмени, туристичні групи з України та закордонні, художники, музикальні гурти, бізнесмени. Якщо ж Ви подорожуєте разом зі своєю сім'єю, ми пропонуємо Вам розміститися в «сімейних» номерах, які розраховані на трьох. Ви в будь-який час, можете насолодитися дружньою і привітною атмосферою, відчути, та отримати весь необхідний комплекс послуг, на найвищому рівні.

1

     Готель пропонує широкий спектр додаткових послуг:
  - стоянка автомобілів;
- сейфи для зберігання документів і цінних речей;
- безкоштовний виклик таксі;
- безкоштовне користування феном, праскою, обігрівачем;
- безкоштовний Інтернет (WI-FI), факс;
- цифрове телебачення;
- банкомат;
- послуги перукарні,(послуга платна);
- конференц-зал на 30 місць. (послуга платна).
 
більярд, боулінг, готель, готель, конференц-зал, луцк, мотор, відпочинок, готель, харчування, подорож, туризм   1
     Харчування входить у вартість номера, а також в барі готелю ""Мотор"" Вам пропонуються страви української та кухні народів світу, різноманітні напої, також можете зробити замовлення в номер. Ми організуємо банкети, фуршети, ювілеї. Оплата проводиться як готівкою, так і за безготівковим розрахунком. Можливе бронювання місць по телефону. Ми сподіваємося, що побачивши красу і вишуканість, відчувши тепло і затишок, у Вас виникне бажання повернутися сюди знову і знову. Тим більше, що тут завжди чекають і зустрічають гостей по-українськи гостинно і по-європейськи вишукано.